telefon
Oferta rolet wewnętrznych i zewnętrznych    

W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się rolety, które stanowią skuteczną ochronę. Dodatkowo pełnią one funkcję dekoracyjną.

Rozróżniamy dwa podstawowe typy: rolety wewnętrzne, czyli montowane w pomieszczeniach(przytwierdzone do ściany będą też do okna) oraz rolety zewnętrzne, które montowane są na zewnątrz.

ROLETY WEWNĘTRZNE >>

To właśnie one skutecznie chronią nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy natrętnymi spojrzeniami sąsiadów. Ich dodatkowym atutem jest dekoracyjną. Decydując się na zakup, warto rozważyć rolety wewnętrzne z materiału o intensywnych kolorach (jednokolorowe będą ze wzorem) wspógrających z otoczeniem. Opisywane modele cechuje wygoda i komfort użytkowania. Co więcej, zasadniczo nie ulegają awariom.

ROLETY ZEWNĘTRZNE >>

To modele, które instalowane są na zewnątrz budynku. Zapewniają wysokiej jakości ochronę nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale także przed złodziejami. Antywłamaniowe rolety zewnętrze charakteryzuje wzmocniona konstrukcja, gwarantująca 100% bezpieczeństwo mieszkańcom.

Nasze STUDIO OKIENKO oferuje Państwu najlepsze rolety wewnętrzne i zewnętrzne w Poznaniu dostępne w rónych wymiarach i kolorach.

Naszym Klientom oferujemy pomiar gratis!

Zachęcamy do wizyty w naszym salonie!

kontakt

e-mail: biuro@studiookienko.pl

kontakt